Пошук маршруту

Розпочато бета-тестування нової функції ­«Пошук маршруту». Дана функція дозволяє прокладати маршрути на карті між двома точками. В залежності від вибраних точок може бути запропоновано декілька маршрутів. В даній версії маршрути можна прокладати для подорожей автомобілем та пішки. 

Для доступу до нової функції перейдіть за посиланням та натисніть кнопку «Пошук маршруту» на верхній панелі інстументів «On-line представлення - Мапа». 

Маршрути надаються лише для планування. Через можливі поточні будівельні роботи, завантаженість доріг, погоду або певні події фактичні умови можуть відрізнятись від зображених на карті, тому будьте уважні та дотримуйтеся всіх знаків і застережень на вашому маршруті.

Коротка інструкція :
1. Вкажіть початкову і кінцеву точки маршруту. Для цього натисніть праву клавішу миші на карті і з контекстного меню виберіть команду «Поставити точку А». Аналогічно поставте точку B.
2. На нижній панелі інструментів оберіть спосіб переміщення по маршруту, натиснувши кнопку "Автомобілем" або "Пішки".
3. На карті відобразиться найкоротший знайдений маршрут, а на панелі "Список маршрутів" - список всіх знайдених маршрутів.
4. Якщо є альтернативні маршрути, то для їхнього відображення натисніть на заголовку потрібного маршруту на панелі "Список маршрутів".
5. Для кожного маршруту вказується його назва, відстань, тривалість подорожі та інструкції з переміщення по маршруті.
6. Для виходу з режиму "Пошук маршруту" натисніть кнопку "Мапа" на верхній панелі інструментів. 

 

Новини
26.11.2018
РІ-01: Пульт індикації для транспорту
Нами виготовлено пульт індикації для водіїв та машиністів локомотивів
Детальніше
28.07.2017
МАК: GSM зв`язок з водієм
Створено систему голосового зв`язку водій-диспетчер без порушень ПДР
Детальніше
28.07.2017
Ода "МАКу"
Володимир Ткаченко- як завжди з усмішкою, чарівно
Детальніше
Всі новини
"МАК" онлайн