Розумна зупинка:
- Патент
- в Луцьку на проспекті Волі
- в Луцьку на вулиці Винниченка
- на мапі

Розумна зупинка в Луцьку на проспекті Волі

Конструкція, яка зображена на малюнку встановлена з врахуванням надання інформації про розклад руху ГТ людям, що їздять на калясках.
На електронному табло містяться дані:
- прогнозований час очікування транспортних засобів на зупинці,
- напрямок слідування по маршруту,
- часу прибуття згідно розкладу, затвердженого у міській раді.
Додатково розміщені годинник та дві біжучих стрічки, в одній з них відображаються новини, а в другій – реклама. Дане електронне табло надає можливість розміщення  відеореклами. Електронне табло може бути:

  • Світлодіодним;

  • LCD;

  • LED.

Під вандалозахищенним монітором знаходяться прозорі циліндричні тубуси, у яких в табличному вигляді розненсено розклади руху окремо на робочий та вихідний день по кожному маршруту, схема руху яких пролягає через дану зупинку.
Розрахований розклад руху в модулі «Розрахунок та моделювання розкладу руху» автоматично завантажується на бортовий пристрій ТЗ та формується і роздруковується в форматі циліндрів. Зміна графіка руху на зупинці в циліндрах відбувається простою заміною аркуша з новим графіком.


Розумна зупинка в Луцьку на вулиці Винниченка

В центрі міста біля Центрального універмагу «Луцьк» по вул. Винниченка встановлено  «Розумну зупинку». Пасажири міста матимуть можливість слідкувати он-лайн за рухом громадського транспорту стоячи на зупинці. На електронному табло розміщена інформація про:

- прогнозований час очікування транспортних засобів на зупинці, 

- напрямок слідування по маршруту, 

- час прибуття згідно розкладу, затвердженого у міській раді. 

Додатково розміщені годинник та дві біжучих стрічки. Одна відображає новини країни та міста, друга дозволяє розмістити рекламуКрім того, електронне табло надає можливість розміщення  відеореклами.Під вандалозахищенним монітором знаходяться прозорі циліндричні тубуси, у яких в табличному вигляді рознесено розклади руху окремо на робочий та вихідний день по кожному маршруту, схема руху яких пролягає через дану зупинку.
  

Розумна зупинка на мапі

Для користування послугою потрібно поставити "галочку" в нижньому лівому кутку екрану біля слова "зупинки" і приблизити мапу до появи знака "зупинки".
Клікнути мишкою по зупинці, по якій хочемо отримати інформацію про прогнозований час очікування громадського транспорту протягом години.

 

Новини
26.11.2018
РІ-01: Пульт індикації для транспорту
Нами виготовлено пульт індикації для водіїв та машиністів локомотивів
Детальніше
28.07.2017
МАК: GSM зв`язок з водієм
Створено систему голосового зв`язку водій-диспетчер без порушень ПДР
Детальніше
28.07.2017
Ода "МАКу"
Володимир Ткаченко- як завжди з усмішкою, чарівно
Детальніше
Всі новини
"МАК" онлайн