SMS-MAK
З допомогою модуля SMS-MAK Ви зможете на моніторах "Розумної зупинки" розмістити рекламу або іншу інформацію. Для цього необхідно надіслати на короткий номер 8313 повідомлення в форматі "332_ваш текст". Інформація після модерації на протязі 1 год. буде розміщена на моніторах "Розумної зупинки". Інформація на 2 моніторах розміщується на 5 днів за які відбувається
більше 5 тисяч показів Вашої SMS. Вартість одного повідомлення 5 грн.
Повідомлення має бути написано латиницею в транслітерації:
- кирилицею вміщується 70 символів, латинецею 160 (у одне повідомлення);
- деякі телефони (старого зразка) не читають кирилицю.
У тексті повідомлення обов"язково має бути префікс "332_", наприклад "332_куплю квартиру".
Усі повідомлення проходять модерацію. У випадку, якщо повідомлення не пройшло модерацію, воно не буде розміщено на сервісі, а зняті кошти не будуть повернені відправнику.
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ розміщення в повідомленні проявів расизму, ксенофобії, політичної пропаганди, нецензурної лексики чи будь-якої іншої теми, що принижує людську гідність!

Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% вiд  вартості послуги без урахування ПДВ. Послуга надається при технічній підтримці ТОВ СМС АГРЕГАТОР ГРУП. Телефон служби підтримки 0800604461, цілодобово. Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, з мобільних - тариф встановлює Ваш оператор. Послуга доступна повнолінім абонентам всіх національних GSM-операторів України. Для абонентів ПрАТ "МТС Україна", які перебувають у роумінгу, додатково оператором утримується роумінговий збір за відправку SMS-повідомлень на короткий номер згідно роумінгової тарифної зони. 
Новини
26.11.2018
РІ-01: Пульт індикації для транспорту
Нами виготовлено пульт індикації для водіїв та машиністів локомотивів
Детальніше
28.07.2017
МАК: GSM зв`язок з водієм
Створено систему голосового зв`язку водій-диспетчер без порушень ПДР
Детальніше
28.07.2017
Ода "МАКу"
Володимир Ткаченко- як завжди з усмішкою, чарівно
Детальніше
Всі новини
"МАК" онлайн