Опис модулів системи МАК "АТП"

Система МАК «АТП» складається з таких модулів

Модуль "Домени"

      Використовуючи новітні технології нами розроблено та впроваджено новий модуль «Домени», що є універсальним для всіх напрямків комплексу"МАК".

       Функції модуля «Домени»:
 - вибір будь-якого домену за бажанням клієнта;
 - прив’язка вибраного домену до одного ресурсу;
 - прив'язка ресурсу до функціоналу комплексу "МАК".

       В модулі «Домени» реалізовано можливості:
 - встановлення іконки веб-додатку в залежності від домену;
 - надання вільного доступу в залежності від домену;
 - налаштування користувачів з різними правами доступу;
 - налаштування сайту для дочірніх користувачів встановлюються такими як у батьківських.

     Відтепер різні користувачі можуть мати різні: логотип, назву і copyright сайту, адресу для центрування карт веб-додатку.

Модуль "Авторизація"

   Модуль призначений для ідентифікації користувача за допомогою персонального логіну та паролю. Модуль використовує файл Coockie для локального збереження даних авторизації (для роботи браузер повинен підтримувати Сoockies, а також мати дозвіл на їх використання). В залежності від необхідних функцій користувачі мають різні права доступу до системи.

Модуль "Точки контролю"

   Точки контролю – це основні пункти АТП, що необхідні для формування шляхового листа в електронному вигляді:

1. Прохідна.
2. Диспетчерська.
3. Медична служба.
4. АЗС.
5. ВТК (Відділ технічного контролю).

   Після проходження кожної точки контролю, відповідні відмітки автоматично з’являються на «Екрані диспетчера». Диспетчер в таблиці на «Екрані диспетчера» при натисканні на певну точку контролю, може змінювати статуси відмітки. Його рішення зберігається та відображається в таблиці на загальному вікні служби.

Модуль "Інформаційний екран"

      В кожному підрозділі КП «Київпастранс» в приміщенні диспетчерської служби знаходиться монітор з «Інформаційним екраном», на якому, відображаються актуальні наряди до 12.00, а після 12.00 наряди на наступний день на кожну зміну для окремого парку.

    Окрім даних про робочий процес Підприємства, на екрані виводиться вікно із інформацією про погоду, оголошення та розпорядження  по Підприємству.

Модуль "Повідомлення"

   Модуль призначений для керування повідомленнями підприємства, що відображаються на «Інформаційному екрані» справа на смарт панелі.

     На екрані «Повідомлення» розміщені три колонки з відповідними назвами:

1) «Відображаються» - повідомлення, які відображені на «Інформаційному екрані» в даний момент (повідомлення відображаються згідно порядку їх розміщення в цьому блоці);

2) «Сховані» - повідомлення, які збережені для подальшого відображення (архів);

3) «Видалити» - колонка призначена для видалення повідомлень.

   Щоб створити повідомлення потрібно натиснути кнопку «Нове повідомлення», яке автоматично буде додано в колонку «Сховане» стандартного змісту. Після чого подвійним кліком на створеному повідомлені відкривається вікно «Редагування». В полі «Назва» - вписується заголовок повідомлення, в полі «Повідомлення» - можна створювати повідомлення будь-якої структури (включаючи малюнки, заголовки, абзаци і т.д.).

    Для того, щоб видалити повідомлення, його необхідно перетягнути в поле «Видалити».

     Після будь-яких маніпуляцій з сторінкою «Повідомлення», для збереження змін, необхідно натиснути кнопку «Зберегти».

Модуль "Моніторинг підприємства"

   Модуль призначений для виведення поточної інформації про роботу АТП (Екран диспетчера). Дані та статуси об’єктів автоматизації на Екрані диспетчера оперативно завантажуються і автоматично відображаються. 

  При подвійному натисканні на статуси ВТК або МС - відкривається модальне вікно їх зміни — далі на прикладі зміни статусу ВТК (для МС - ідентично).

Модуль "Наряди"

    Модуль «Наряди» призначений для керування нарядами. Відображає наряди на маршрут/графік згідно обраної дати.

   Внесення змін до наряду:

- якщо він введений раніше, то можна поміняти дату дії (але зміна діє лише для поточного наряду);
- якщо були обрані опції повторення раніше, то на наряди наступних періодів це не вплине.

   Є можливість внесення змін: робочої зміни,  автомобіля, водія, кондуктора. Також в вікні редагування/додавання присутні поля «Початок» та «Кінець» зміни, які необхідні для визначення часових рамок поточних змін для водіїв та кондукторів.

  Модуль "Працівники"

    Призначений для відображення інформації про всіх працівників АТП. Пункт «Експорт» - призначений для експорту списку працівників в файл електронних таблиць Excel для подальшого використання. Є можливість фільтрації по типу працівника та належності до парку. Кнопка «Експорт» запускає процес експорту, який видає готовий файл для завантаження.

  Модуль "Транспортні засоби"

   Призначена для відображення транспортних засобів, що належать АТП. Є можливість фільтрації по типу транспортного засобу.

Модуль "Перевізники і парки"

   Модуль створення для відображення інформації про підприємства -  перевізники та їх парки. Головне меню для переключення між перевізниками та парками.  

Модуль "Констуктор смарт-карток (КСК)"

   Безконтактна картка виконує роль ідентифікатора, тому функції роботи з карткою обмежуються читанням ідентифікатора картки апаратними засобами і використанням його для авторизації операцій у процесах життєвого циклу шляхового листа в електронному вигляді.

   Модуль забезпечує прив’язку картки до водія або кондуктора в Системі. В Системі ведеться реєстр карток з їх ідентифікаторами (ID card) та статусами активності.

Модуль "Довідник"

   Модуль призначений для зберігання інформації, яку не можна редагувати використовуючи дану систему. Дані будуть надходити із суміжних систем, а саме АСДУ, 1С та ін.


Новини
26.11.2018
РІ-01: Пульт індикації для транспорту
Нами виготовлено пульт індикації для водіїв та машиністів локомотивів
Детальніше
28.07.2017
МАК: GSM зв`язок з водієм
Створено систему голосового зв`язку водій-диспетчер без порушень ПДР
Детальніше
28.07.2017
Ода "МАКу"
Володимир Ткаченко- як завжди з усмішкою, чарівно
Детальніше
Всі новини
"МАК" онлайн